MIESZKANIA W RAWICZU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W RAWICZU NA SPRZEDAŻ

Koszty mieszkania w Rawiczu są zbyt duże, jak na warunki, które posiadasz? PB LECHBUD oferuje mieszkania z rynku pierwotnego na nowym osiedlu w Mosinie. Nowoczesne lokale mieszkalne pod klucz charakteryzuje też atrakcyjna lokalizacja - bliskość natury, a jednocześnie niewielkie oddalenie od Poznania. Przestrzeń Osiedla Chełmońskiego II dostosowano też do potrzeb jego najmłodszych mieszkańców. Oferta dewelopera jest korzystna zarówno dla osób chcących odpocząć na emeryturze od miasta, jak i rodzin z dziećmi, które chcą zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo.

Mieszkania w Mosinie - atrakcyjne otoczenie

Chcesz zmienić mieszkanie w Rawiczu na lokal mieszkalny zlokalizowany bardziej atrakcyjnie? Mieszkania pod Poznaniem będą świetnym wyborem. Deweloperskie nieruchomości PB LECHBUD znajdują się na Osiedlu Chełmońskiego II w Mosinie. Miasteczko leży niedaleko Poznania, a na jego terenie można skorzystać z wielu usług - w tym posłać dziecko do przedszkola lub szkoły na miejscu. Nowoczesne budynki otacza piękny krajobraz. Korzystając z jego dóbr, w każdej chwili można wybrać się na wycieczkę rowerową lub długi spacer dookoła pobliskich jezior. Z takich atrakcji nie skorzystasz, mieszkając w Rawiczu.

Deweloperskie mieszkania pod Poznaniem

Zdecydowanie najlepszą alternatywą dla mieszkania w Rawiczu, które musisz samodzielnie wykończyć będzie kupno mieszkania pod klucz od PB LECHBUD. Mieszkania w Mosinie oddawane są do użytku klienta w stanie deweloperskim. Decydując się na zakup jednego z nich, możesz wybrać pomiędzy:

  • kawalerką o pow. 24 m2,
  • 2 lub 3-pokojowym mieszkaniem o pow. od 34 do 72 m2,
  • a dodatkowo dużym, przeszklonym balkonem lub przestronnym tarasem.

Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, możesz liczyć na atrakcyjne ceny za mieszkania z rynku pierwotnego.

Każdy z mieszkańców Rawicza może znaleźć w ofercie dewelopera PB LECHBUD nowe mieszkania pod Poznaniem w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy pewni, że mieszkanie w Mosinie to znakomity wybór!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania