MIESZKANIA W KÓRNIKU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA KÓRNIK

Komórka lokatorska, miejsce parkingowe na terenie osiedla lub w hali garażowej - takie udogodnienia otrzymają mieszkańcy Kórnika, którzy zdecydują się na nowe mieszkania wybudowane przez dewelopera PB LECHBUD. W drugim etapie realizacji inwestycji na Osiedlu Chełmońskiego w Mosinie powstają 4 budynki wielorodzinne obejmujące 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż dla singli par i rodzin z dziećmi. Powierzchnia lokali wynosi od 24 do 72 m2, a układ mieszkań jest funkcjonalny i przemyślany. Jeśli zatem chcesz się wyprowadzić z Kórnika bliżej Poznania, zapraszamy do kontaktu!

Mieszkania od dewelopera PB LECHBUD - miasto w zasięgu ręki

Wybór mieszkania pod Poznaniem pozwala na życie w otoczeniu natury i jednocześnie w bliskości dużego ośrodka miejskiego. Dla osób zainteresowanych z Kórnika deweloper PB LECHBUD przygotował komfortowe, jasne mieszkania z dużymi przeszkleniami, z przestronnymi balkonami lub tarasami, dzięki którym można spędzać wieczory na świeżym powietrzu. Dogodny dojazd do Poznania - pociągiem oraz samochodem - sprawia, że miejskie atrakcje znajdują się bliżej, niż myślisz. Zmotoryzowani mogą kupić miejsca w hali garażowej lub stawiać samochód na terenie osiedla. Jeśli potrzebujesz miejsca na rowery, idealnym rozwiązaniem będzie komórka lokatorska.

Żyj w otoczeniu natury, wybierając nasze tanie mieszkania na sprzedaż

Nowe i tanie mieszkania z rynku pierwotnego, które znajdziesz w ofercie dewelopera PB LECHBUD, położone są w atrakcyjnej okolicy, pełnej zieleni, czystego powietrzu. Cisza i spokój oraz bliskość WIelkopolskiego Parku Narodowego, lasów i jezior sprawia, że dotychczasowi mieszkańcy Kórnika będą mogli w pełni korzystać z uroków przyrody i obcować z nią.

Wycieczki rowerowe, spacery, kąpiele w jeziorze - to wszystko czeka na zainteresowanych, którzy wybiorą nasze mieszkania na sprzedaż. Masz dzieci i chcesz, by na co dzień mogły poznawać przyrodę? Mieszkania na sprzedaż, które przygotował deweloper PB LECHBUD, to szansa na przeprowadzkę z Kórnika bliżej Poznania.

Nie zwlekaj, już dziś możesz poznać uroki Mosiny i Osiedla Chełmońskiego w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania