MIESZKANIA W ROKIETNICY NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA ROKIETNICA

Mieszkania w Rokietnicy są za drogie? Poznaj mieszkania pod Poznaniem dostępne w atrakcyjnej cenie w sprzedaży dewelopera PB LECHBUD. Nasza propozycja to ponad 100 mieszkań o metrażu od 24 do 72 metrów kwadratowych położonych w niedalekiej odległości od Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz jezior i terenów spacerowych i ścieżek rowerowych. Wybierz mieszkania w Mosinie, żyj zdrowo i aktywnie z dala od smogu, korków i miejskiego zgiełku!

Mieszkania dla miłośników aktywności z Rokietnicy

Chcesz pokazać dzieciom piękno otaczającej przyrody, a w Rokietnicy do terenów zielonych musisz dojeżdżać samochodem? Wybierając nasze mieszkania deweloperskie, dostęp do natury będziesz mieć w zasięgu ręki. Wszystko dlatego, że mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD dysponują przestronnymi balkonami lub tarasami, a w bezpośredniej okolicy osiedla rozpoczyna się ścieżka rowerowa. Latem będziesz mieć możliwość korzystania z wodnych kąpieli oraz plażowania. Z dziećmi możesz wybrać się do Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, nad Glinianki lub Jezioro Góreckie. Na terenie Osiedla Chełmońskiego II znajdzie się także plac zabaw.

Mieszkania od dewelopera PB LECHBUD to dostęp do infrastruktury

Tanie mieszkania z rynku pierwotnego od dewelopera PB LECHBUD przeznaczone są zarówno dla osób zmotoryzowanych z Rokietnicy, jak i tych, które korzystają z komunikacji publicznej. W pobliżu naszych mieszkań znajdują się:

  • droga ekspresowa oraz autostrada A2,
  • stacja kolejowa w Mosinie na często uczęszczanej linii Poznań-Wrocław,
  • przystanki komunikacji autobusowej.

Wybierając nasze mieszkania w sprzedaży, masz możliwość wykupienia jedno- lub dwustanowiskowego garażu w podziemnej hali. Dodatkowe miejsca postojowe znajdują się także na terenie osiedla. W pobliżu nie brakuje sklepów, szkół, przedszkoli i żłobków oraz lokali usługowych. Poznaj nasze mieszkania z rynku pierwotnego w atrakcyjnej cenie, w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz. Zapraszamy zainteresowanych z Rokietnicy!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania