MIESZKANIA W SZRENIAWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA SZRENIAWA

Potrzebujesz zmiany? Nie lubisz mieszkania w Szreniawie i szukasz czegoś szczególnego w atrakcyjnej cenie? Deweloper PB LECHBUD wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w Mosinie. Jeśli Szreniawa nie odpowiada na Twoje wymagania, wybierz mieszkanie deweloperskie w Mosinie.

Wysoki standard wykończenia, wyjątkowa lokalizacja w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego i miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z Poznaniem - wszystko to otrzymasz, decydując się na zmianę mieszkania w Szreniawie i przeprowadzkę do Mosiny. To idealna propozycja dla wymagających osób, które oczekują nowoczesnych rozwiązań architektonicznych w rozsądnej cenie.

Mieszkanie deweloperskie pod klucz 

Zmęczyły Cię poszukiwania nowego mieszkania w Szreniawie, a chciałbyś kupić mieszkanie pod klucz? PB LECHBUD oferuje mieszkania na sprzedaż - w stanie deweloperskim lub pod klucz - zlokalizowane na osiedlu Chełmońskiego II w Mosinie. Dlaczego warto zrezygnować z mieszkania w Szreniawie? Deweloper PB LECHBUD gwarantuje: 

  • funkcjonalne i wygodne mieszkania w atrakcyjnej cenie - od standardowej kawalerki po 2- i 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 34 do 72 m2,
  • lokale wyposażone w duże, przeszklone balkony lub przestronne tarasy stworzone z myślą o letnich wieczorach z przyjaciółmi,
  • każde mieszkanie na sprzedaż wyposażone jest w praktyczny aneks kuchenny oraz dwufunkcyjny kocioł gazowy,
  • możliwość wykupienia miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej. 

Nie zastanawiaj się długo i wybierz mieszkanie na osiedlu Chełmońskiego II.

Tanie mieszkania w Mosinie w zasięgu Twojej ręki

Dotychczasowi mieszkańcy Szreniawy z pewnością będą zachwyceni zakupionym mieszkaniem z rynku pierwotnego. Mieszkania w Mosinie od dewelopera PB LECHBUD to gwarancja korzystnej ceny z zachowaniem dbałości o wysoki standard wykończenia tak, by przyszli lokatorzy mogli się w pełni cieszyć nowym domem. Sprzedaż mieszkania pod Poznaniem i przeprowadzka ze Szreniawy do Mosiny to dla Ciebie początek nowej, wspaniałej przygody. 
Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania