MIESZKANIA W LUSÓWKU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA LUSÓWKO

Komfortowe mieszkania dla zainteresowanych z Lusówka? Tylko od dewelopera PB LECHBUD, który dba o zadowolenie klientów oraz wysoki standard wykończenia. Propozycja obejmuje 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania pod Poznaniem, położone z dala od zgiełku, hałasu i korków. Jeśli marzysz o własnym M w otoczeniu natury, postaw na nasze mieszkania w Mosinie.

Nowoczesna stylistyka i wyjątkowy komfort mieszkań dewelopera PB LECHBUD

Mieszkania na sprzedaż, które przygotował deweloper PB LECHBUD dla klientów z okolicznych miejscowości, m.in. Lusówka, to jasne lokale o funkcjonalnym układzie. Zespół 4 nieruchomości wielorodzinnych na Osiedlu Chełmońskiego II to kameralna przestrzeń do życia i spędzania wolnego czasu. Każde z mieszkań posiada dodatkowo komórkę lokatorską. Mieszkania na parterze mają przestronne tarasy, a lokale na piętrach wyposażone są w przeszklone balkony.

 

 

 

 

Mieszkania w Mosinie - kompromis między wygodą miasta a bliskością natury

Mieszkasz w Lusówku i chcesz się wyprowadzić? Postaw na Mosinę i zlokalizowane w niej mieszkania na sprzedaż wybudowane przez dewelopera PB LECHBUD. Kawalerki, lokale 2- i 3-pokojowe to znakomity wybór dla ludzi aktywnych, którzy lubią biegać, spacerować, jeździć na rowerze i zażywać kąpieli w jeziorze. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania gwarantują do niego szybki dojazd, a jednocześnie bliskość:

  • jezior,
  • Wielkopolskiego Parku Narodowego,
  • terenów zielonych i rekreacyjnych.

Tanie mieszkania na obrzeżach miejskiego ośrodka to także niezbędna infrastruktura w zasięgu ręki. Przedszkola, żłobki, szkoły, lokale usługowe - to wszystko znajdziesz na osiedlu lub w pobliżu. Dzięki temu nie będziesz musiał zawozić dzieci do Poznania. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, nastolatek dojedzie do stolicy Wielkopolski samodzielnie - pociągiem w zaledwie 20 minut! Osoby zmotoryzowane będą mogły bez problemu korzystać z samochodu, wybierając parking w podziemnej hali garażowej.

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie, ponieważ chcesz wyprowadzić się z Lusówka? Deweloper PB LECHBUD proponuje Ci nowoczesne osiedle w sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego, w cichej i spokojnej okolicy, z dala od korków i zapachu spalin. Nie zwlekaj, zapoznaj się z naszą ofertą!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania