MIESZKANIA W KLESZCZEWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA KLESZCZEWO

Oferujemy tanie mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz dla osób z Kleszczewa i okolic. Osiedle Chełmońskiego II w Mosinie to okolica przyjazna dla rodzin i ludzi aktywnych, którzy cenią bliskość natury. Zastosowaliśmy połączenie nowoczesnej architektury i klasycznych rozwiązań, które ułatwiają życie codzienne takich jak plac zabaw na dziedzińcu. Posiadamy mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, która z pewnością zadowoli mieszkańców Kleszczewa. 

Nowe mieszkania deweloperskie w Mosinie - wysoki standard wykończenia

Rozważasz sprzedaż mieszkania w Kleszczewie i kupno nowego? Deweloper PB LECHBUD to inwestycje budowlane o wysokim standardzie, które charakteryzuje troska o komfort przyszłych mieszkańców. Mieszkania w Mosinie to między innymi:

  • funkcjonalny układ pomieszczeń,
  • praktyczny aneks kuchenny,
  • przestronne balkony i tarasy,
  • możliwość wyboru najlepszego dla Ciebie mieszkania - kawalerki lub lokalu 2- i 3-pokojowego o powierzchni do 72 m²,
  • konstrukcja z wysokiej jakości materiałów,
  • atrakcyjna cena,
  • wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Mieszkanie pod Poznaniem to doskonały wybór, jeśli planujesz zmianę mieszkania w Kleszczewie na większe. 

Wyprowadzasz się z Kleszczewa? Sprawdź ofertę PB LECHBUD

Dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego? To sposób na zakup w atrakcyjnej cenie oraz oszczędność 2% wartości nieruchomości, dzięki uldze podatkowej. Możesz wybrać, czy chcesz samodzielnie urządzić nowe mieszkanie czy wolisz wariant pod klucz. Oferta PB LECHBUD skierowana jest między innymi do mieszkańców Kleszczewa, którzy szukają ciekawej i rozsądnej cenowo alternatywy na rynku nieruchomości. To sprawdzony deweloper o wieloletnim doświadczeniu na rynku budowlanym, dlatego masz pewność, że otrzymasz profesjonalnie wykończony lokal. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu ustalenia szczegółów. 

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania