MIESZKANIA W DĄBRÓWCE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W DĄBRÓWCE NA SPRZEDAŻ

NOWE MIESZKANIA W OKOLICACH DĄBRÓWKI

Jeśli są Państwo zainteresowani zamieszkaniem na spokojnym i komfortowym osiedlu w okolicach Poznania, zapraszamy do odwiedzenia Osiedla Chełmońskiego. Nowe budownictwo i wysoki standard wykończenia dostępne są tutaj w stosunkowo niskiej cenie. Takie połączenie rzadko zdarza się w przypadku domów na sprzedaż pochodzących z rynku pierwotnego. Nowe szeregowce otoczone są terenami zielonymi, które sprzyjają odpoczynkowi i rekreacji. Poznań oddalony jest zaledwie o 20 km i można do niego sprawnie dotrzeć zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.

DOŚWIADCZONY DEWELOPER

Nowe mieszkania pod Poznaniem położone niedaleko Dąbrówki, to propozycja stworzona przez dewelopera PB Lechbud, który dostrzegł potencjał mieszkalny drzemiący w okolicach Poznania. Firma deweloperska postanowiła zaoferować swoim klientom wysoką jakość w korzystnej cenie, czego potwierdzeniem jest choćby fakt, że inwestycja została zrealizowana w taki sposób, by spełnić wysokie wymogi pod względem standardów wykończenia. Jeśli poszukują Państwo zaufanego i doświadczonego inwestora budowlanego, zachęcamy do zaufania firmie PB Lechbud.

MIESZKANIA W OKOLICACH DĄBRÓWKI, KTÓRE PRZYCIĄGAJĄ WZROK

Inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w okolicach Dąbrówki wyróżnia się pod względem takich udogodnień jak na przykład:

  • miejsca postojowe w garażach podziemnych,
  • osiedlowy plac  zabaw, który stanowi idealne miejsce do beztroskich i bezpiecznych zabaw,
  • bliskość zielonych alejek spacerowych i rekreacyjnych tras rowerowych,
  • komórka lokatorska przypisana do każdego mieszkania.

Mieszania i bogata infrastruktura

Okolice Osiedla Chełmońskiego stwarzają też dostęp do rozwiniętej sieci handlowo-usługowej, w której znajdują się między innymi takie obiekty jak:

  • sklepy,
  • szkoły,
  • przedszkola,
  • urzędy.

Osiedle Chełmońskiego to propozycja, której z pewnością nie przeoczą osoby zainteresowane zamieszkaniem w malowniczych okolicach Dąbrówki.

OFERTA MIESZKAŃ W DĄBRÓWCE

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania