MIESZKANIA W ŚREMIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA ŚREM

ZAMIESZKAJ W OKOLICACH ŚREMU!

To ważne, aby przestrzeń mieszkalna stanowiła azyl, w którym można z przyjemnością odpocząć po ciężkim dniu pracy. Idealnie, jeśli okolica, w której mieszkamy zalicza się do spokojnych, zapewniających łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, a jednocześnie posiadających dogodne połączenie z centrum dużego miasta. Ideał? Tak, w dodatku taki, który istnieje, bo wszystkie te wymagania spełnia Osiedle Chełmońskiego, czyli komfortowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w niedalekiej odległości od Śremu.

PROFESJONALNY DEWELOPER

Jeśli uważają Państwo, że obszar Wielkopolski to idealne miejsce do zamieszkania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych mieszkań na sprzedaż zlokalizowanych w pobliżu Śremu. Jako rodzinna firma z tradycjami doskonale wiemy czym należy kierować się w procesie tworzenia inwestycji mieszkaniowej, która spełni wymagania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Komfort mieszkaniowy, funkcjonalność przestrzeni, dogodna lokalizacja, przyjazne otoczenie i konkurencyjna cena, to nasze priorytety. Zbudowane przez nas Osiedle Chełmońskiego to najlepszy dowód na to, że nowoczesne mieszkania z rynku deweloperskiego wcale nie muszą oznaczać wysokich kosztów zakupu.

MIESZKANIA BLISKO ŚREMU  - INWESTYCJA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Nowe mieszkania pod Poznaniem usytuowane niedaleko Śremu spełniają wymagania rządowego programu, dzięki czemu klient może liczyć na zmniejszenie kosztów zakupu. Nie sposób nie wspomnieć też o licznych udogodnieniach mieszkalnych. Na szczególną uwagę zasługują takie aspekty jak:

  • obecność przeszklonego balkonu w każdym mieszkaniu (w przypadku mieszkań zlokalizowanych na parterze są to obszerne, eleganckie tarasy) liczne miejsca postojowe na terenie osiedla,
  • osiedlowy plac zabaw, będący doskonałym miejscem dla dziecięcych zabaw,
  • sąsiedztwo terenów zielonych, w tym licznych alejek spacerowych i komfortowych tras rowerowych,
  • komórka lokatorska przypisana do każdego mieszkania,
  • bliskość rozwiniętej sieci handlowo-usługowej, w której znajdują się między innymi sklepy i urzędy.

Osiedle Chełmońskiego położone w pobliżu Śremu to atrakcyjna propozycja, która w sposób szczególny zainteresuje osoby, które cenią sobie kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania