MIESZKANIA W ŚREMIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W ŚREMIE NA SPRZEDAŻ

ZAMIESZKAJ W OKOLICACH ŚREMU!

To ważne, aby przestrzeń mieszkalna stanowiła azyl, w którym można z przyjemnością odpocząć po ciężkim dniu pracy. Idealnie, jeśli okolica, w której mieszkamy zalicza się do spokojnych, zapewniających łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, a jednocześnie posiadających dogodne połączenie z centrum dużego miasta. Ideał? Tak, w dodatku taki, który istnieje, bo wszystkie te wymagania spełnia Osiedle Chełmońskiego, czyli komfortowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w niedalekiej odległości od Śremu.

PROFESJONALNY DEWELOPER

Jeśli uważają Państwo, że obszar Wielkopolski to idealne miejsce do zamieszkania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych mieszkań na sprzedaż zlokalizowanych w pobliżu Śremu. Jako rodzinna firma z tradycjami doskonale wiemy czym należy kierować się w procesie tworzenia inwestycji mieszkaniowej, która spełni wymagania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Komfort mieszkaniowy, funkcjonalność przestrzeni, dogodna lokalizacja, przyjazne otoczenie i konkurencyjna cena, to nasze priorytety. Zbudowane przez nas Osiedle Chełmońskiego to najlepszy dowód na to, że nowoczesne mieszkania z rynku deweloperskiego wcale nie muszą oznaczać wysokich kosztów zakupu.

INWESTYCJA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Nowe mieszkania pod Poznaniem usytuowane niedaleko Śremu spełniają wymagania rządowego programu “Mieszkanie dla Młodych” (MDM), dzięki czemu klient może liczyć na zmniejszenie kosztów zakupu. Nie sposób nie wspomnieć też o licznych udogodnieniach mieszkalnych. Na szczególną uwagę zasługują takie aspekty jak:

  • obecność przeszklonego balkonu w każdym mieszkaniu (w przypadku mieszkań zlokalizowanych na parterze są to obszerne, eleganckie tarasy) liczne miejsca postojowe na terenie osiedla,
  • osiedlowy plac zabaw, będący doskonałym miejscem dla dziecięcych zabaw,
  • sąsiedztwo terenów zielonych, w tym licznych alejek spacerowych i komfortowych tras rowerowych,
  • komórka lokatorska przypisana do każdego mieszkania,
  • bliskość rozwiniętej sieci handlowo-usługowej, w której znajdują się między innymi sklepy i urzędy.

Osiedle Chełmońskiego położone w pobliżu Śremu to atrakcyjna propozycja, która w sposób szczególny zainteresuje osoby, które cenią sobie kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania.

OFERTA MIESZKAŃ W ŚREMIE

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania