MIESZKANIA W TARNOWIE PODGÓRNYM NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA TARNOWO PODGÓRNE

Klientom z Tarnowa Podgórnego polecamy mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej okolicy pełnej jezior, lasów i czystego powietrza. Deweloper PB LECHBUD przygotował zróżnicowane pod względem metrażu mieszkania w Mosinie, które pozwalają odetchnąć od zgiełku miasta, ale jednocześnie żyć komfortowo i z dostępem do rozrywek. Postaw na nasze mieszkania, a w zasięgu ręki będziesz mieć kino, restaurację, ale i tereny rekreacyjne na spacery oraz wycieczki rowerowe.

Mieszkania z komfortowym dojazdem do Poznania

Szukasz mieszkania w bliskim sąsiedztwie dworca kolejowego, a w Tarnowie Podgórnym musisz wszędzie jeździć samochodem lub komunikacją miejską? Mieszkania od dewelopera PB LECHBUD na Osiedlu Chełmońskiego II to nie tylko komfortowa przestrzeń na terenie osiedla, ale także możliwość szybkiego i bezproblemowego dojazdu do Poznania pociągiem. Zapomnij o korkach, chwyć książkę i rozkoszuj się lekturą w trakcie podróży! Czyż to nie zachęcająca perspektywa? Co więcej, wybierając nasze mieszkania na sprzedaż, stawiasz także na bezpośredni dostęp do bogatej oferty edukacyjnej oraz licznych punktów handlowych i usługowych.

Ponad 100 mieszkań na sprzedaż dla osób z Tarnowa Podgórnego

Osiedle Chełmońskiego II oferuje mieszkania w stanie deweloperskim oraz pod klucz dla zainteresowanych z Tarnowa Podgórnego i innych miejscowości. W ofercie znajduje się ponad 100 lokali - kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - proponujemy mieszkania na sprzedaż z przestronnymi tarasami na parterze i przeszklonymi balkonami. Zainteresowani mogą wykupić miejsce parkingowe zlokalizowane w podziemnym garażu lub skorzystać z licznych miejsc parkingowych dostępnych na terenie osiedla.

Zapraszamy do zakupu mieszkania pod Poznaniem w atrakcyjnej cenie. Liczne tereny zielone, a także plac zabaw na terenie osiedla sprawia, że dzieci będą żyć w otoczeniu zieleni i z dala od smogu oraz zapachu spalin. Zainteresowanych z Tarnowa Podgórnego zapraszamy do osobistych odwiedzin naszych mieszkań na sprzedaż.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania