MIESZKANIA W STĘSZEW NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA STĘSZEW

Chcesz zamieszkać blisko Stęszewa? Wybierz mieszkania od dewelopera PB LECHBUD. Nowoczesne osiedle z lokalami 1-, 2- i 3-pokojowymi zapewniają dostęp do bogatej infrastruktury i terenów zielonych, idealnych do rekreacji. Nasz mieszkania na sprzedaż są idealne zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi, czyli wszystkich tych, którzy szukają mieszkania pod Poznaniem, zlokalizowanego jednocześnie z dala od zgiełku miasta.

Balkon, a może taras - co wybierasz?

Mieszkasz w Stęszewie, ale planujesz przeprowadzkę i szukasz taniego mieszkania od dewelopera, oferującego zarówno stan deweloperski, jak i wykończenie pod klucz? Wybierz inwestycje firmy PB LECHBUD, która sprzedaje mieszkania z tarasami (na parterze) lub przeszklonymi balkonami (na piętrach). Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska, która może służyć jako spiżarnia.

Mieszkania dla zmotoryzowanych ze Stęszewa

Deweloper PB LECHBUD, przygotowując mieszkania na sprzedaż, zadbał o tych mieszkańców, którzy poruszają się samochodem. Dlatego też do mieszkania można dokupić jedno- lub dwustanowiskowy garaż w podziemnej hali. Jeśli lubisz jasne, odpowiednio oświetlone wnętrza, to nasze mieszkania na sprzedaż z pewnością przypadną Ci do gustu ze względu na duże okna, dzięki którym w pomieszczeniach jest jasno i przestronnie. W każdym mieszkaniu znajduje się także aneks kuchenny, dlatego obecni mieszkańcy Stęszewa znajdą w nowych M w Mosinie wszystko, czego potrzebują.

Przeprowadzka ze Stęszewa na Osiedle Chełmońskiego - cisza i spokój blisko Poznania

Osiedle Chełmońskiego w Mosinie oferuje także tereny rekreacyjne i bogatą infrastrukturę. W pobliżu znajdują się Wielkopolski Park Narodowy oraz liczne sklepy, żłobki, przedszkola i szkoły. Na osiedlu zlokalizowano także plac zabaw oraz punkty usługowe, dzięki czemu szybkie zakupy zrobisz w drodze do domu. Jeśli zatem szukasz mieszkania pod Poznaniem, w okolicach Stęszewa, w atrakcyjnej cenie, skontaktuj się z nami i poznaj nowoczesne mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania