MIESZKANIA W GOWARZEWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA GOWARZEWO

Mieszkasz w Gowarzewie, ale planujesz przeprowadzkę do większej miejscowości? Poznaj mieszkania w Mosinie, które oferuje deweloper PB LECHBUD. W drugim etapie inwestycji powstaje ponad 100 mieszkań o praktycznych układach. Wśród nich znajdują się mieszkania w stanie deweloperskim dla singli o metrażu 24 m2, par i rodzin z dziećmi o powierzchni ok. 70 m2. Zapraszamy do kontaktu - mieszkania pod Poznaniem wykańczamy pod klucz lub oferujemy w stanie deweloperskim.

Mieszkania na sprzedaż dla osób z Gowarzewa

Jeśli Gowarzewo w gminie Kleszczewo nie spełnia w 100% Twoich oczekiwań, a jednocześnie nie masz ochoty na hałas za oknem, postaw na mieszkania w sprzedaży dewelopera PB LECHBUD. Wybierając nasze lokale, decydujesz się na życie w otoczeniu natury, ciszy i spokoju. Dla klientów z Gowarzewa przygotowaliśmy mieszkania z przeszklonymi balkonami zlokalizowanymi na piętrze lub przestronnymi tarasami na parterze. Dzięki nim możesz korzystać z uroków przyrody, nie opuszczając osiedla. Jeśli jednak zapragniesz wybrać się na spacer, wycieczkę rowerową lub piknik, znajdziesz ku temu dużo możliwości. W pobliżu znajdują się:

  • Rogaliński Park Krajobrazowy,
  • Wielkopolski Park narodowy,
  • jeziora i plaże,
  • trasy spacerowe i ścieżki rowerowe.

Mieszkania dla zmotoryzowanych i korzystających z komunikacji miejskiej

Tanie mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD to nieruchomości wykończone w stanie deweloperskim lub pod klucz. Wyróżnia je nie tylko spokojna okolica, ale także wiele możliwości dojazdu do Poznania. Dla zmotoryzowanych przeznaczyliśmy miejsca parkingowe na terenie osiedla, a także umożliwiliśmy zakup jedno- albo dwustanowiskowego garażu. Co więcej, do Poznania prowadzi trasa kolejowa z Wrocławia, która gwarantuje szereg połączeń i opcję wygodnej podróży bez konieczności stania w korkach. W razie potrzeby można także wybrać autobus MPK. Przyznasz, że tylu możliwości w Gowarzewie nie ma!

Zapraszamy do Mosiny - poznaj nasze mieszkania deweloperskie w korzystnej cenie. Czekają na Ciebie funkcjonalne lokale na nowoczesnym osiedlu, atrakcyjna okolica, cisza i spokój.

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania