MIESZKANIA W DOPIEWCU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA DOPIEWIEC

Mieszkania w Dopiewcu są zbyt drogie? A może przeszkadza Ci utrudniony dojazd do Poznania? Możesz czas na znalezienie nowego lokum? Jeśli tak, to z pewnością skusi Cię propozycja dewelopera PB LECHBUD, który stworzył kameralne Osiedle Chełmońskiego II w Mosinie, na które składają się 4 budynki wielorodzinne. Znajdują się w nich nowe mieszkania deweloperskie, 1-, 2- i 3-pokojowe dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

Mieszkania pod Poznaniem - w Dopiewcu czy w Mosinie?

Zastanawiasz się, czy lepiej wybrać mieszkanie deweloperskie w Mosinie czy w Dopiewcu? Przekonaj się, że inwestycja dewelopera PB LECHBUD, obejmująca ponad 100 nowych mieszkań na sprzedaż, to znakomita opcja. Dlaczego? Ponieważ w pobliżu znajdują się Wielkopolski Park Narodowy, jeziora oraz tereny zielone, których w Dopiewcu próżno szukać. Co więcej, mieszkając na Osiedlu Chełmońskiego II, masz do wyboru aż trzy formy transportu do Poznania - własny samochód, autobus oraz pociąg. To wszystko sprawia, że nasze mieszkania na sprzedaż cieszą się dużym powodzeniem.

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania na sprzedaż dla klientów z Dopiewca

Mieszkania od dewelopera PB LECHBUD ogrzewane są wydajnymi piecami dwufunkcyjnymi, a funkcjonalne układy sprawiają, że każdy członek rodziny będzie miał miejsce dla siebie. Duże okna zapewniają odpowiednie doświetlenie, a balkony (na piętrze) i tarasy (na parterze) dają możliwość obcowania z naturą bez opuszczania mieszkania. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci, istnieje także możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz garażu w podziemnej hali - jedno- lub dwustanowiskowego. Na terenie osiedla również znajdują się miejsca parkingowe.

Co wyróżnia nasze mieszkania w Mosinie? Atrakcyjna cena! Deweloper PB LECHBUD oferuje tanie mieszkania pod Poznaniem dla singli, par i rodzin z dziećmi. Jeśli szukasz mieszkania deweloperskiego w cichej i spokojnej okolicy, z czystym powietrzem, zapraszamy do kontaktu. Czy nasza inwestycja skłoni Cię do wyprowadzki z Dopiewca? Czas pokaże!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania