MIESZKANIA W CZERWONAKU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA CZERWONAK

Cisza, spokój i natura - w takiej okolicy położone są mieszkania, które proponujemy klientom z Czerwonaka. Deweloper PB LECHBUD w inwestycji na Osiedlu Chełmońskiego II przygotował ponad 100 lokali w korzystnej cenie, które spodobają się singlom, parom oraz rodzinom z dziećmi. Polecamy mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego wykończone w stanie deweloperskim lub pod klucz. Zapraszamy do kontaktu!

Mieszkania na sprzedaż dla planujących przeprowadzkę z Czerwonaka

Nie chcesz wydawać bardzo wysokich kwot na mieszkania pod Poznaniem, ale zależy Ci na wyprowadzce z Czerwonaka? Poznaj tanie mieszkania deweloperskie z naszej oferty. Gwarantujemy niewygórowane ceny, funkcjonalne układy i nowoczesne osiedle, które zapewnia dostęp zarówno do miejskiej infrastruktury, jak i terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdą się żłobki, przedszkola i szkoły, a na samym osiedlu znajdzie się szereg lokali usługowych. Dzięki temu nie będziesz musiał podróżować do Poznania w każdej sprawie. Jeśli jednak zajdzie potrzeba dotarcia do stolicy Wielkopolski, będziesz mógł wybrać auto, autobus lub kolej. W ten sposób możesz żyć bardziej ekologicznie niż w Czerwonaku. Dla osób mających własne auto polecamy zakup mieszkania na sprzedaż z miejscem w podziemnej hali garażowej.

Mieszkania deweloperskie dla rodzin z dziećmi z Czerwonaka

Chcesz, by twoje dzieci wychowywały się w przyjaznym otoczeniu? Mieszkania w sprzedaży od dewelopera PB LECHBUD dają taką możliwość. Wszystko to dzięki cichej i spokojnej okolicy obfitującej w tereny zielone. Z mieszkania w Mosinie udasz się na spacer, wycieczkę rowerową lub plażowanie. Nie znajdziesz tu smogu, a za to czystego powietrza jest pod dostatkiem w Wielkopolskim Parku Narodowym, Puszczykowie czy Parku Krajobrazowym w Rogalinie. Maluchy od najmłodszych lat będą mogły bawić się na placu zabaw i zawierać pierwsze przyjaźnie.

Zapraszamy do kontaktu - mieszkania na sprzedaż, które proponujemy osobom z Czerwonak, to lokale przestronne, o funkcjonalnym metrażu od 24 do ponad 70 metrów. Już dziś zamieszkaj z nami pod Poznaniem!

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania