MIESZKANIA W GRANOWO NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA GRANOWO

Masz małe mieszkanie w Granowie, ale wolisz mieszkać bliżej miasta? Nowe mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD na pewno przypadną Ci do gustu. Komfortowe lokalne mają 1, 2 lub 3 osobne pokoje, a także wydzieloną kuchnię, a także ustawne układy i doświetlone pomieszczenia. Dlaczego jeszcze warto wybrać mieszkania pod Poznaniem dostępne w sprzedaży u dewelopera PB LECHBUD?

Mieszkania na sprzedaż z własnym garażem

Po przeprowadzce z Granowa zamierzasz dojeżdżać do pracy samochodem? Nasze tanie mieszkania w sprzedaży w stanie deweloperskim gwarantują, że nie będziesz musiał odśnieżać auta ani skrobać zamarzniętych szyb. Zainteresowanym oferujemy możliwość wykupienia jedno- lub dwustanowiskowego garażu w podziemnej hali. Pozostałe osoby, na przykład goście, będą mogli zostawić samochód na miejscach parkingowych zlokalizowanych na terenie Osiedla Chełmońskiego.

Wybierz nasze mieszkania na sprzedaż i wyprowadź się z zatłoczonego centrum

Chcesz wyprowadzić się z hałaśliwego centrum miasta i rozważałeś zakup mieszkania w Granowie? Mamy dla Ciebie lepszą propozycję. To mieszkania w Mosinie w stanie deweloperskim lub pod klucz, położone w wyjątkowo zielonej okolicy - wśród jezior i lasów Wielkopolskiego Parku Narodowego. Jeśli marzą Ci się wycieczki rowerowe, pikniki na łonie natury i długie spacery w ciszy i spokoju, postaw na nieruchomości z rynku pierwotnego z naszej oferty.

Najlepsze mieszkania dla rodzin z dziećmi z Granowa

Osiedle Chełmońskiego II to ponad 100 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. 70-metrowe mieszkania to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, którym zależy na bliskości infrastruktury. Niedaleko znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola i szkoły, a na samym osiedlu, na parterze, znajdziesz punkty usługowe. Co więcej, ze swojego nowego mieszkania do Poznania możesz dojechać także autobusem lub pociągiem, omijając korki. Poznaj mieszkania od dewelopera PB LECHBUD oferowane klientom z Granowa w atrakcyjnej cenie i wybierz swoje M już dziś.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania