DEWELOPER DOPIEWO

DEWELOPER DOPIEWO

SOLIDNY DEWELOPER W DOPIEWIE POD POZNANIEM

Jaką ofertę przedstawia uznany poznański deweloper? W Dopiewie i okolicach powstaje coraz więcej atrakcyjnych inwestycji. Odpowiedzią PB Lechbud na ożywienie na rynku nieruchomości jest Osiedle Królewskie – inwestycja powstała w zabudowie szeregowej przy zbiegu ulic Strzeleckiej, B. Krzywoustego, K. Jagiellończyka i Mieszka I.

Najlepsza oferta mieszkań w okolicy Poznania

Mieszkania na Osiedlu Chełmońskiego budowane jest przez dbającą o dobrą lokalizację firmę deweloperską – z Dopiewa czy Mosiny dojechać można do Poznania w 20 minut. W parze z doskonałą lokalizacją idzie wysoki standard mieszkań. Docieplone, ogrodzone budynki z własnymi garażami i przestronnymi piwnicami – to bezkonkurencyjna oferta na rynku.

Do wzniesienia szeregowców użyto najlepszej jakości materiałów i wdrożono rozwiązania ograniczające straty ciepła:

  • strop docieplony wełnę mineralną o grubości 25 cm
  • ściany zewnętrzne pokryte styropianem o grubości 14 cm

DEWELOPER PBLECHBUD - INWESTOR Z POMYSŁEM

Każdy deweloper budujący w Dopiewie czy Mosinie wie, jak ważna jest dla mieszkańców jest dobra infrastruktura. Dlatego PB Lechbud usytuował nowe Osiedle Królewskie w pobliżu placówek oświatowych i medycznych, urzędów, poczty. Wokół inwestycji znajduje się dużo sklepów i punktów usługowych.

Mieszkańcy, którzy chcą załatwić ważniejsze sprawunki mogą – ale nie muszą – jechać do Poznania. Doskonałe połączenie gwarantuje trasa 430 i dojeżdżające tu autobusy oraz pociągi.

Atrakcyjne mieszkania i domy szeregowe pod Poznaniem

Skontaktuj się z nami, a nasi przedstawiciele pomogą dobrać odpowiedni system kredytowania mieszkania. Współpracuje z nami doświadczony i sprawdzony doradca kredytowy.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania