Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Dopiewo

solidny deweloper pod Poznaniem

Jaką ofertę przedstawia uznany poznański deweloper? W Dopiewie i okolicach powstaje coraz więcej atrakcyjnych inwestycji. Odpowiedzią PB Lechbud na ożywienie na rynku nieruchomości jest Osiedle Królewskie – inwestycja powstała w zabudowie szeregowej przy zbiegu ulic Strzeleckiej, B. Krzywoustego, K. Jagiellończyka i Mieszka I.

Najlepsza oferta w okolicy Poznania

Osiedle Chełmińskiego budowane jest przez dbającą o dobrą lokalizację firmę deweloperską – z Dopiewa czy Mosiny dojechać można do Poznania w 20 minut. W parze z doskonałą lokalizacją idzie wysoki standard mieszkań. Docieplone, ogrodzone budynki z własnymi garażami i przestronnymi piwnicami – to bezkonkurencyjna oferta na rynku.

Do wzniesienia szeregowców użyto najlepszej jakości materiałów i wdrożono rozwiązania ograniczające straty ciepła:

  • strop docieplony wełnę mineralną o grubości 25 cm
  • ściany zewnętrzne pokryte styropianem o grubości 14 cm

Inwestor z pomysłem

Każdy deweloper budujący w Dopiewie czy Mosinie wie, jak ważna jest dla mieszkańców jest dobra infrastruktura. Dlatego PB Lechbud usytuował nowe Osiedle Królewskie w pobliżu placówek oświatowych i medycznych, urzędów, poczty. Wokół inwestycji znajduje się dużo sklepów i punktów usługowych.

Mieszkańcy, którzy chcą załatwić ważniejsze sprawunki mogą – ale nie muszą – jechać do Poznania. Doskonałe połączenie gwarantuje trasa 430 i dojeżdżające tu autobusy oraz pociągi.

 

Dopłaty w programie MDM

Skontaktuj się z nami, a nasi przedstawiciele pomogą dobrać odpowiedni system kredytowania mieszkania, także w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych".

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248