DEWELOPER DĄBRÓWKA

Deweloper Dąbrówka

Deweloper w okolicach Dąbrówki

PBLECHBUD jest zaufaną firmą deweloperską z tradycjami, która swoją działalnością budowlaną poszerza ofertę rynku pierwotnego mieszkań i domów na sprzedaż. Dzięki temu, osoby szukające miejsca do życia na podmiejskich obszarach Poznania, takich jak Luboń, Dąbrówka, czy Puszczykowo, zyskują niepowtarzalną szansę realizacji swojego celu.

Z myślą o ludziach, którzy marzą o takich właśnie własnych 4 kątach osobiście wybudowaliśmy nowoczesne osiedle mieszkań w szeregowcach oraz tanie i komfortowe domy szeregowe. Inwestycje zlokalizowane są w Mosinie, oddalonej zaledwie 20 km od Poznania. To właśnie tutaj powstało Osiedle Królewskie, przyciągające przytulnymi domami szeregowymi oraz Osiedle Chełmońskiego będące prawdziwą perełką wśród lokalnych ofert mieszkań na sprzedaż.

Domy z rynku pierwotnego w pobliżu Dąbrówki

Wzniesione przez nas domy szeregowe zlokalizowane są w malowniczej miejscowości położonej niedaleko równie urokliwej Dąbrówki.

Inwestycja nie bez powodu nosi nazwę Osiedla Królewskiego. Komfortowe i tanie domy znajdują się w okolicy sprzyjającej tak rekreacji, jak i sprawnemu dojazdowi do Poznania. Każdy z domów wyróżnia się:

  • prywatnym ogródkiem/tarasem,
  • piwnicą,
  • garażem,
  • solidną bramą wjazdową,
  • instalacją grzewczą wysokiej klasy.

Nasze domy to idealne miejsce dla rodziny.

Dom i mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji

Zarówno Osiedle Królewskie, jak i Osiedle Chełmońskiego spełniają najwyższe wymogi i standardy przy zachowaniu konkurencyjnych cen, co ułatwia mieszkaniowy start wielu młodym ludziom, w tym rodzinom z małymi dziećmi.

Dysponujemy rozbudowaną ofertą metrażową, w której dostępne są zarówno przestronne domy i apartamenty mieszkalne, jak i przytulne kawalerki.

Jako zaufanemu deweloperowi zależy nam na tym, aby docierać do różnych Klientów i móc każdemu z nich zapewnić najwyższy komfort mieszkalny.

Osiedle Chełmońskiego niedaleko Dąbrówki: wysoki standard mieszkania

Zachęcamy osoby zainteresowane kupnem mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowanego w okolicach Dąbrówki, Puszczykowa, czy Lubonia, do odwiedzenia Osiedla Chełmońskiego.

Przyciąga ono nowymi mieszkaniami posiadającymi efektowne aneksy kuchenne, halę garażową, czy komórki lokatorskie. Na parterze kompleksu znajdują się lokale usługowe, a z przeszklonych balkonów rozciąga się widok na tereny zielone.

Sprawdź: Mieszkania Mosina i Domy Mosina.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania