Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Dąbrówka

Deweloper w okolicach Dąbrówki

PBLECHBUD jest zaufaną firmą deweloperską z tradycjami, która swoją działalnością budowlaną poszerza ofertę rynku pierwotnego mieszkań i domów na sprzedaż. Dzięki temu, osoby szukające miejsca do życia na podmiejskich obszarach Poznania, takich jak Luboń, Dąbrówka, czy Puszczykowo, zyskują niepowtarzalną szansę realizacji swojego celu.

Z myślą o ludziach, którzy marzą o takich właśnie własnych 4 kątach osobiście wybudowaliśmy nowoczesne osiedle mieszkań w szeregowcach oraz tanie i komfortowe domy szeregowe. Inwestycje zlokalizowane są w Mosinie, oddalonej zaledwie 20 km od Poznania. To właśnie tutaj powstało Osiedle Królewskie, przyciągające przytulnymi domami szeregowymi oraz Osiedle Chełmońskiego będące prawdziwą perełką wśród lokalnych ofert mieszkań na sprzedaż.

Domy z rynku pierwotnego w pobliżu Dąbrówki

Wzniesione przez nas domy szeregowe zlokalizowane są w malowniczej miejscowości położonej niedaleko równie urokliwej Dąbrówki.

Inwestycja nie bez powodu nosi nazwę Osiedla Królewskiego. Komfortowe i tanie domy znajdują się w okolicy sprzyjającej tak rekreacji, jak i sprawnemu dojazdowi do Poznania. Każdy z domów wyróżnia się:

  • prywatnym ogródkiem/tarasem,
  • piwnicą,
  • garażem,
  • solidną bramą wjazdową,
  • instalacją grzewczą wysokiej klasy.

Nasze domy to idealne miejsce dla rodziny.

Dom i mieszkanie dostępne w atrakcyjnym programie

Zarówno Osiedle Królewskie, jak i Osiedle Chełmońskiego spełniają wymogi programu rządowego MDM “Mieszkanie dla Młodych”. Stwarza to możliwość obniżenia kosztów zakupu, co ułatwia mieszkaniowy start wielu młodym ludziom, w tym rodzinom z małymi dziećmi.

Dysponujemy rozbudowaną ofertą metrażową, w której dostępne są zarówno przestronne domy i apartamenty mieszkalne, jak i przytulne kawalerki.

Jako zaufanemu deweloperami zależy nam na tym, aby docierać do różnych Klientów i móc każdemu z nich zapewnić najwyższy komfort mieszkalny.

Osiedle Chełmońskiego w Dąbrówce: wysoki standard mieszkania

Zachęcamy osoby zainteresowane kupnem mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowanego w okolicach Dąbrówki, Puszczykowa, czy Lubonia, do odwiedzenia Osiedla Chełmońskiego.

Przyciąga ono nowymi mieszkaniami posiadającymi efektowne aneksy kuchenne, halę garażową, czy komórki lokatorskie. Na parterze kompleksu znajdują się lokale usługowe, a z przeszklonych balkonów rozciąga się widok na tereny zielone.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248