Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Luboń

Deweloper w okolicach Lubonia

Nowy, przestronny dom, czy funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie pod Poznaniem to marzenie wielu osób, które żyją bądź pracują w gwarnym centrum tego miasta.

PBLECHBUD jest deweloperem, który dostrzegł to zjawisko i postanowił podjąć wyzwanie budowy komfortowych domów szeregowych oraz nowoczesnych mieszkań na sprzedaż. Firma jest generalnym wykonawcą, który specjalizuje się w inwestycjach “pod klucz”, a więc odpowiada za wszystkie usługi budowlane, zarówno te, które mają miejsce na etapie stanu surowego, jaki i te związane z pracami wykończeniowymi, czy z zagospodarowaniem terenu.

PBLECHBUD to firma deweloperska, która sukcesywnie łączy nowoczesne technologie z tradycjami rodzinnymi. Takie zestawienie pozwala jej skutecznie odpowiadać na potrzeby Klientów. To dlatego ma na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych inwestycji.

Domy szeregowe pod Poznaniem

Osiedle Królewskie tworzone jest przez domy szeregowe, które w całości reprezentują nowe budownictwo. Wyróżnia je atrakcyjna cena, a przy tym są wyposażone w takie udogodnienia jak:

  • własne ogródki/tarasy,
  • garaże,
  • piwnice,
  • solidne bramy wjazdowe,
  • wysokiej klasy instalacje grzewcze.

Lokalizacja domów składających się na Osiedle Królewskie zapewnia swobodny dostęp zarówno do spokojnych terenów zielonych, jak i do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdej rodziny.

Komfortowe mieszkania dla młodych

Inwestycja mieszkaniowa PBLECHBUD stanowi atrakcyjne połączenie komfortu oraz rozsądnej ceny. Zestawienie obu tych korzyści jest możliwe dzięki temu, że osiedle mieszkaniowe spełnia wymogi rządowego programu “Mieszkanie dla Młodych”.

W ofercie dostępne są zarówno kawalerki, mieszkania 3-i 4-pokojowe z balkonem, jak i apartamenty o powierzchni powyżej 100 mkw. Kompleks wyposażony jest w podziemną halę garażową, posiada 4 lokale usługowe na parterze, a także bezpieczny plac zabaw.

Osiedle mieszkaniowe

Osiedle Chełmońskiego pod Poznaniem to propozycja idealna dla osób poszukujących nowoczesnych mieszkań położonych w dogodnej lokalizacji, a także dostępnych w korzystnej cenie.

Każde mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim i wyposażone jest w aneks kuchenny, indywidualny system ogrzewania w postaci dwufunkcyjnego kotła, a także w komórkę lokatorską. Położenie osiedla zachęca bliskością jezior, zieleni i tras rowerowych. Czas dojazdu do centrum nie przekracza 30 minut.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248