DEWELOPER PUSZCZYKOWO

DEWELOPER PUSZCZYKOWO

DEWELOPER W OKOLICACH PUSZCZYKOWA

PBLECHBUD to zaufany deweloper z wieloletnią tradycją, który od lat buduje komfortowe domy i mieszkania na sprzedaż. Inwestycje zlokalizowane są w pobliżu Poznania, w tym w oddalonych od niego o 20 km okolicach Puszczykowa. Na tym terenie rynek mieszkań na sprzedaż pochodzących z rynku pierwotnego nie jest zbyt rozbudowany. Dostrzegła to nasza rodzinna firma deweloperska, która doskonale zna okoliczne obszary, a także trafnie rozpoznaje potrzeby mieszkańców Poznania oraz okolic.

Uważne obserwacje pozwoliły nam wyciągnąć konstruktywne wnioski, co zaowocowało stworzeniem nowoczesnego osiedla mieszkań w szeregowcach oraz tanich, komfortowych domów szeregowych. Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce nie tylko znakomite warunki mieszkaniowe i unikalną architekturę, ale także piękne krajobrazy puszczykowskich lasów i jezior.

Domy szeregowe z rynku pierwotnego

Domy w Mosinie na Osiedlu Królewskim składające się z domów szeregowych zlokalizowane jest niedaleko Puszczykowa. Cała inwestycja jest przykładem nowoczesnego, funkcjonalnego budownictwa, które przyciąga niską ceną, a także licznymi udogodnieniami. Są wśród nich:

  • prywatne ogródki/tarasy,
  • garaże,
  • piwnice,
  • solidne bramy wjazdowe,
  • zaawansowane instalacje grzewcze.

Lokalizacja domów jest na tyle przemyślana, że mieszkańcy mają swobodny dostęp zarówno do rozbudowanej infrastruktury, jak i do rekreacyjnych terenów zielonych.

MIESZKANIA O WYSOKIM STANDARDZIE W DOBREJ CENIE

Zbudowane przez nas Osiedle Królewskie zachęca nie tylko nowością oraz wysokim komfortem mieszkań w szeregowcach, ale także atrakcyjną ceną. Inwestycja mieszkaniowa PBLECHBUD spełnia najwyższe warunki i standardy.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno rodzina z małymi dziećmi, poszukująca przestronnego, kilku pokojowego mieszkania, jak i zapracowany singiel zainteresowany zakupem komfortowej kawalerki.

Nowe mieszkania pod Poznaniem

Mieszkania w Mosinie na Osiedlu Chełmońskiego położone są w bliskiej odległości Puszczykowa. Ta propozycja dedykowana jest przede wszystkim osobom zainteresowanym mieszkaniem w cichej okolicy, która jednocześnie zapewnia sprawny dojazd do centrum Poznania. Tutejsze tereny m.in. Wielkopolskiego Parku Narodowego sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu po tygodniu ciężkiej pracy.

Mieszkania w naszych szeregowcach przyciągają korzystną ceną, która uwzględnia takie udogodnienia jak zaawansowany system ogrzewania, nowoczesny aneks kuchenny, czy praktyczna komórka lokatorska.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania