Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Puszczykowo

Deweloper w okolicach Puszczykowa

PBLECHBUD to zaufany deweloper z wieloletnią tradycją, który od lat buduje komfortowe domy i mieszkania na sprzedaż. Inwestycje zlokalizowane są w pobliżu Poznania, w tym w oddalonych od niego o 20 km okolicach Puszczykowa. Na tym terenie rynek mieszkań na sprzedaż pochodzących z rynku pierwotnego nie jest zbyt rozbudowany. Dostrzegła to nasza rodzinna firma deweloperska, która doskonale zna okoliczne obszary, a także trafnie rozpoznaje potrzeby mieszkańców Poznania oraz okolic.

Uważne obserwacje pozwoliły nam wyciągnąć konstruktywne wnioski, co zaowocowało stworzeniem nowoczesnego osiedla mieszkań w szeregowcach oraz tanich, komfortowych domów szeregowych. Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce nie tylko znakomite warunki mieszkaniowe i unikalną architekturę, ale także piękne krajobrazy puszczykowskich lasów i jezior.

Domy szeregowe z rynku pierwotnego

Osiedle Królewskie składające się z domów szeregowych zlokalizowane jest niedaleko Puszczykowa. Cała inwestycja jest przykładem nowoczesnego, funkcjonalnego budownictwa, które przyciąga niską ceną, a także licznymi udogodnieniami. Są wśród nich:

  • prywatne ogródki/tarasy,
  • garaże,
  • piwnice,
  • solidne bramy wjazdowe,
  • zaawansowane instalacje grzewcze.

Lokalizacja domów jest na tyle przemyślana, że mieszkańcy mają swobodny dostęp zarówno do rozbudowanej infrastruktury, jak i do rekreacyjnych terenów zielonych.

Mieszkania z programu MDM

Zbudowane przez nas Osiedle Królewskie zachęca nie tylko nowością oraz wysokim komfortem mieszkań w szeregowcach, ale także atrakcyjną ceną. Wynika to między innymi z faktu, że inwestycja mieszkaniowa PBLECHBUDU spełnia warunki programu MDM “Mieszkanie dla Młodych”.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno rodzina z małymi dziećmi, poszukująca przestronnego, kilku pokojowego mieszkania, jak i zapracowany singiel zainteresowany zakupem komfortowej kawalerki.

Nowe mieszkania pod Poznaniem

Osiedle Chełmońskiego również położone jest niedaleko Puszczykowa. Ta propozycja dedykowana jest przede wszystkim osobom zainteresowanym mieszkaniem w cichej okolicy, która jednocześnie zapewnia sprawny dojazd do centrum Poznania. Tutejsze tereny sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu po tygodniu ciężkiej pracy.

Mieszkania w naszych szeregowcach przyciągają korzystną ceną, która uwzględnia takie udogodnienia jak zaawansowany system ogrzewania, nowoczesny aneks kuchenny, czy praktyczna komórka lokatorska.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248