Zrealizowane inwestycje
OSIEDLE MIODOWE W KROŚNIE

KROSNO - OSIEDLE MIODOWE 

Stylowa architektura

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w zaciszu terenów zielonych wybudowaliśmy piękne osiedle budynków wielorodzinnych – Osiedle Miodowe w Krośnie – kompleks 11 budynków wielorodzinnych (łącznie 176 lokali mieszkalnych).

Osiedle charakteryzuje się oryginalną, stylową architekturą oraz kolorystyką. Atrakcyjna fasada budynków oraz niezwykle wysoki standard uzupełniają te zalety, a jakość wykonania mieszkań sprawiła, że lokale mieszkalne bardzo szybko znalazły swoich nowych Właścicieli. Sprzedaż nieruchomości na Osiedlu Miodowym zakończona została w 2015 roku.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania?
Mieszkania z balkonem
W każdym budynku na Osiedlu Miodowym znajdują się trzypokojowe mieszkania o powierzchni użytkowej od 50 do 71 mkw. Każde mieszkanie posiada duży i przestronny balkon oraz przynależną komórkę lokatorską znajdującą się w piwnicy budynku oraz prawo do korzystania z miejsca postojowego oznaczonego numerycznie.
Blisko Poznania
Niewątpliwym walorem osiedla jest jego lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo zielonej enklawy - Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz Rogalińskiego Parku Krajobrazowego umożliwia wypoczynek, a dla chętnych aktywną rekreację. Na nowych mieszkańców czekają liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe przebiegające wśród najpiękniejszych jezior regionu.

Dogodna lokalizacja zapewnia również doskonałą komunikację, a także łatwy i szybki dojazd w kierunkach: Poznania, Śremu, Kórnika i Stęszewa. Na uwagę zasługuje także znakomicie rozwinięta okoliczna infrastruktura. W pobliżu Osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, Kościół, gabinety lekarskie i galeria handlowa, w której znajduje się dyskont spożywczy Biedronka.
Galeria