Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Domy MDM pod Poznaniem

Wysoki standard domów

Szukasz domu lub mieszkania pod Poznaniem, które spełni warunki programu Mieszkanie dla Młodych (MDM)? Zainteresowanych kupnem domu z rynku pierwotnego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Osiedla Królewskiego zlokalizowanego w Mosinie. Przygotowaliśmy komfortowe domy z dogodną lokalizacją pod Poznaniem, które spełniają warunki i limity programu MDM. Zakup domu z dopłatą MDM to korzystna oferta, dzięki której spełnisz marzenia o własnej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny.

 

Nieruchomości na sprzedaż w najwyższym standardzie

Atutem inwestycji Przedsiębiorstwa Budowlanego Lechbud jest wysoki standard wykończenia domów i mieszkań na sprzedaż z dopłatą MDM. Mieszkańcom Osiedla Królewskiego oferujemy instalację kondensacyjnych kotłów gazowych, montaż wysokiej jakości okien PCV firmy Veka oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Misją naszej firmy jest tworzenie bezpiecznej i funkcjonalnej przestrzeni do życia, w korzystnej cenie, dzięki dopłatom w programie Mieszkania dla Młodych. 

Zobacz także:

Mieszkania dla Młodych w dogodnej lokalizacji

Osiedle Królewskie w Mosinie w okolicach Poznania to najwyższy standard wykończenia i atrakcyjna oferta, dzięki dopłacie MDM. Lokalizacja domów jednorodzinnych blisko Poznania gwarantuje bezproblemowy dojazd, dzięki najlepszym węzłom komunikacyjnym.

Przedsiębiorstwo budowlane Lechbud zapewnia:

  • funkcjonalny projekt domów w odpowiednim metrażu – 100 m2,
  • własny ogródek przy każdym domku jednorodzinnym,
  • spokojną okolicę, bliskość terenów zielonych,
  • domy spełniające warunki programu MDM Mieszkania Dla Młodych.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248